Wynik badania na obecność toksoplazmozy w ciąży

witam dowiedziałam się że jestem w ciąży zostało mi zrobione badanie na toxoplazma icd-9;x41 i przeciwciała wynik ujemny 1,6 wynik wątpliwy 1,6-2,9 wynik dodatni 3,0 i powyżej wynik 22,00 icd-9;x45 wynik ujemny 0,50 wynik wątpliwy 0,50-0.59 wynik dodatni 0,60 i powyżej test weryfikacji icd -9;- przeciwciała ujemny <0,55 wątpliwy 0.55-0,64 dodatni>0,64 wynik 2,090 czy mam się bać bo dostałam skierowanie do szpitala do warszawy dziękuje

Witaj.
Bardzo hao tycznie wpisałaś liczby łącznie z normami i zakresem wyników prawidłowych. Nic nie można z tego wyczytać. Podaj wyniki jaki jest u Ciebie w klasie IgG i IgM.
Pozdrawiam.