Wynik badania nasienia a bezpłodność

Witam zrobiłem sobie badania nasienia i mam takie wyniki : Objętość: 5,5 ml Aglutynacja brak upłynnienie 20 kolor opalizujący lepkość 2(++) Ph 7,6 liczba komórek okrągłych 0 w tym liczba leukocytów 0 Uwagi:Pojedyncze plemniki ruchome(typ b,c)oraz nieruchome(typ d)w całym preparacie Podwyższona lepkość ejakulatu pozostałe parametry nasienia w normie, oceny mikroskopowej nie wykonano z uwagi na niska koncentracje plemników. ROZPOZNANIE: KRYPTOZOOSPERMIA Czy to oznacza ze ja jestem bezpłodny.

Witam, teoretycznie do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik, praktycznie - w Pańskim przypadku - jest to bezpłodność. Leczeni powinno być prowadzone przez ośrodki tzw. wspomaganego rozrodu. Pozdrawiam RH