Wynik badania nasienia a możliwość starania o dziecko

Prosze o pomoc bo za bardzo z mezem nie rozumiemy o co chodzi z tymi wynikami badan nasienia. Moj maz mial zlecone badanie nasienia wstrzemiezliwosc 4 dni ruch postepowy A 0% , lekarz zlecil ponowne badanie tym razem z 7 dniowa abstynencja seksualna wynik ruch postepowy A 25%! Jak w takim przypadku starac sie o dziecko??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Całkowity opis badania powinien być oceniony przez lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.