Wynik badania obrazowego RTG klatki piersiowej

Witam. Zaniepokoił mnie wynik badania obrazowego RTG klatki piersiowej. Czy słusznie ? Wzmożony rysunek zrębowy płuc. Stłoczenie miąższu płuc przypodstawnie. Wnęki poszerzone. Przepona wolna, zrostowo zniekształcona po stronie lewej. Serce rtg podparte na wyżej ustawionej przeponie. Dodam, że mam 44l i jestem osobą otyłą.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udąc się do lekarza zlecajacego powyższe badanie.