Wynik badania obrazowego stawu kolanowego

Witam. Sprawa jest bardzo pilna. Mam prośbę o interpretację wyników badań mojej mamy: Zaostrzenie krawędzi pow. stawowych stawu skokowo-goleniowego lewego i uwidocznionych stawów stępu. 2mm ostroga podeszwowa lewej k. piętowej i dość duże wyrośle na górnej krawędzi guza piętowego. Z góry dziękuję.

Szanowna Pani,
Badanie sugeruje początkowe zmiany zwyrodnieniowe oraz ostrogi piętrowe. Niestety nie opisuje Pani dolegliwości Pańskiej mamy. Sugeruje kontrole u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu