Wynik badania OCT 27-latki

Witam serdecznie, mam pytanie. Co oznacza wynik OCT - powierzchnia-dysk1,81; zagłębienie - 1,47. Moje wyniki z tego badania prawdopodobnie świadczą o całkowitym zniszczeniu nerwu wzrokowego (OP, OL).Czy w tym przypadku mogę dostać II stopień inwalidztwa? Niebawem będę na Komisji Lekarskiej.Dziękuję za wszelką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Myślę, że może być przyznany II stopień niepełnosprawności, ale to zależy od wielu czynników. Sądzę, aby czegoś więcej się dowiedzieć proszę udać się do okulisty.