Wynik badania OH a przyjmowanie witaminy D3

Witam. Mam 35 lat i zrobiłam sobie badanie 25 OH D. Mój wynik to 6. Jaką dzienną dawkę witaminy D3 powinnam przyjmować? Czy razem z nią wskazane jest także przyjmowanie witaminy K2? Dodam jeszcze, że od 3,5 nie jem mięsa, a od 1,5 roku nie jem ryb.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza specjalisty reumatologa. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.