Wynik badania patomorfologicznego 45-letniej osoby do analizy

Mam watpliwości co do wyniku hist.(guz palc 3-ci)opis:fragmenty tkanki tłuszczowej włóknistej i bardzo liczne nerwy(neurinoma?)A-drobne fragmenty błony maziowej z cechami przewlekłego zapalenia oraz tkanka łączna włóknista i tłuszczowa.B-obraz niecharakterystyczny.A(tkanka miękka stawu 3-go,drobne fragmenty jak tkanka tluszczowa B-tkanka miękka okołostawowe,fragmenty włókniste) lekarz operujący powiedział mi ze to nerwiak ale na wyniku hist. nie jest to takie oczywiste.co powinnam zrobić ?
Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do niepokoju, ani podejmowania działań. Wynik faktycznie sugeruje nerwiaka.