Wynik badania patomorfologicznego po poronieniu

Witam, Właśnie odebrałam wynik badania patomorfologicznego po poronieniu. Nie mam zielonego pojęcia co to oznacza i jestem przerażona. Brzmi to tak: Decidua Partim necroticans atque villi placentares in statu degenerationis et oedenatis. Telae foetales absunt. Wizytę u lekarza mam na początku lutego dopiero. Do tego czasu nie bede mogła spać Błagam o tłumaczenie

Lek. Tomasz Budlewski

Doczesna Z częściowymi zmianami martwiczymi I kosmki Łożyskowe w Stadium degeneracyjnym i obrzęknięte. Tkanek płodu nie znaleziono