Wynik badania piersi u 35-latki

Sutki o budowie gruczołowo-tłuszczowej W prawym na g. 9 obszar o śr.3.8mm mogący odpowiadać torbieli z echogenną treścią. Na g. 10 ok .5cm od brodawki obecny zatarty ,hipoechogeniczny obszar o wym. 10.5 x 10.2 mm zawierający dobocznie mikrozwapnienie o śr. 0.9 mm Na g.12 poza poza brzegiem aureoli ostro odgraniczony ,owalny obszar o wym. 7.9 x 4.3 mm -najpewniej FA. Sutek lewy istronych zmian oSgniskowych nie wykazuje. Doły pachowe bez patologicznych struktur węzłowych. czy mam się martwić ??

Wazne jest kontrolowanie regularnie w tej samej fazie cyklu miesiączkowego, proponuję za 3 m-ce miedzy 5-10 dniem cyklu powtórzyć USG. W opisywanym nie ma podejrzanych powodów do zmartwienia