Wynik badania płatów stercza i naciek raka

płat prawy- 8 bioptatów płat lewy - 6 bioptatów Rozpoznanie histopatologiczne stercz 1502427-1502430 płat prawy : Hyperplasia adenomy0matosa. W badaniu IHC : p63 reakcja [ ], AMACR reakcja [-] 1502431-1502433- płat lewy: Adenocarcinoma- Gleason score 6[3 3]. Naciek raka obecny w 1 bioptacie na 6 pobranych i zajmuje poniżej 1% ich powierzchni. W badaniu IHC :AMACR reakcja [ ],p63reakcja [-].Bardzo proszę o interprtację , jakie sa sposoby leczenia.

Za mało wiem o stanie ogólnym pacjenta , abym mógł odpowiedzieć - proszę koniecznie udać się do urologa , który zlecił/wykonał badanie! zż