Wynik badania płodu w 20. tygodniu ciąży

Witam, Jestem przerażona ponieważ na badaniu połówkowym (20 tydzień ) wyszło : SERCE_Do ponownej oceny ciągłość p.m komorowej części wypływowej, bardzoo martwi mnie również ognisko hyperechogniczne w obrębie wątroby nad żołądkiem 5,6x3,7mm , takie ognisko jest również w obrębie lewej komory(koniec części mięśniowej p.m. komorowej) Przyzierność m.karkowego 1,7mm. Bardzo się martwię i proszę o pomoc, nie wiem jak sie odnosić do ogniska wyst. na wątrobie , bo na serduszku podobno to sie zdarza

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza obserwacja. proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciążę.