Wynik badania posiewu z dróg rodnych

proszę o interpretację wyników : POSIEW Z DRÓG - MOCZOWO TLENOWYCH I BEZTLENOWYCH DODATNI . IDENTYFIKACJA STREPTOCOCCUS AGALACTIAE - WZROST OBFITY ( wrazliwosc na peniciline w przypadku paciorkowców B-hemoniujacych grupy ABCG Wynik ostatecznie dla erytromycyny jest reprezentatywny rowniez dla Rokstyro. Klarytrom. i Azyroom. Wykryto mechanizm MLSB undukcyjny . Identyfikacja Prevotella bivia wzrost mierny lekami z wyboru są : klindamycyna , metronizadol potrzebuje tego do droznosci jajowodów

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne leczenie. Proszę końiecznie zgłosić sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.