Wynik badania posiewu z pochwy i nawracająca grzybica

Witam serdecznie. Dzisiaj odebrałam wyniki posiewu z pochwy, wynik : Streptococcus agalactiae- Liczne.Dodam, że nie jestem w ciąży.Nie mam na chwilę obecną żadnych objawów. Od wielu miesięcy męczę się z nawracającą grzybicą, a teraz to. Mój partner raz na kilka miesięcy ma łuszczące się czerwone plamy na żołędziu prącia. Co powinnam dalej z tym zrobić? Czy mój partner też powinien się leczyć? Już nie mam siły do tego wszystkiego :( bardzo proszę o pomoc. Dziękuję !

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zastosowanie leczenia zarówno u Pani jak i u Pani partnera.