Wynik badania poziomu b-HCG całkowitego

Witam. W 49 dniu cyklu i 30 dni po stosunku zrobiłam test na całkowite HCG, który dał wynik 0,1 mIU/ml przy założeniu <=1 brak ciąży. Czy taki wynik jest w 100% wiarygodny, czy nie został zrobiony zbyt wcześnie? Dodatkowo mam pytanie, czy wynik takiego testu może zaburzać tabletka ellaOne?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie nie zaburzenia. wynik raczej wiarygodny. PProszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.