Wynik badania poziomu cholesterolu 60-letniej osoby do analizy

Mam 60 lat zrobiłem sobie badanie cholesterolu cholesterol całkowity-95 mg/dl cholesterol HDL-50(53%) mg/dl cholesterol LDL-34 mg/dl..... trójglicerydy-56 mg/dl czy dobry wynik

Lek. Tomasz Budlewski

bez poznania większej ilości informacji o pacjencie nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego,.