Wynik badania poziomu d-Dimerów u 19-latki

Prosze o interpretacje wynikow badan krwi. D-dimery wynik:938,76 norma max:500. PT-czas protrombinowy/sekundy 11.29 norma min:9.8 max:12.1. %aktywnosc 105.40 norma min:70 max:130. INR 0.98

Prosze zglosic siw do lekarza zlecajacego badanie celem jego interpretacji. Portal nie sluzy stawianiu rozpoznan i nie zastepuje wizyty u lekarza. tym bardziej bez znajomosci historii choroby pacjenta i danego przypadku.