Wynik badania poziomu FT4 a USG tarczycy

Witam,prosze o interpretacje wynikow ft4 - 1.55 normy [0.89-1.76] ft3- 4.84 normy [1.80-4.20] anty-TPO - 14 normy [0-35] anty-TG - <20,0 normy [0-40] A tu USG tarczycy: Tarczyca dwupłatowa niepowiększona,unaczyniona prawidłowo z drobną anomalią naczyń w dolnym biegunie PP,z miejscową obniżoną echogenicznoscią. Wymiar PP-1,53x1,38x5,2cm wymiar PL-1,49x1,23x5,08cm glebokosc ciesni-0,2cm

Dzień dobry,

Niestety nie napisała Pani, czy bierze Pani jakieś leki na tarczycę, w związku z czym interpretacja wyników jest utrudniona. Proponowałbym oznaczenie TSH rano na czczo i na wszelki wypadek przeciwciał TrAb. Po uzyskaniu wyników,warto skontaktować się z endokrynologiem, który zbierze wywiad lekarski, dokładnie Panią zbada i zaleci dalsze postępowanie.
Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz