Wynik badania poziomu OB u 31-latki

Witam, robiłam sobie dzisiaj OB. Mój wynik to 7/25 W czym opis z laboratorium jest "mm/h 3-15 po 1 godz; 6-20 po 2 godz" Oznaczałoby to, że wynik po 1 godzinie jest prawidłowy, a po dwóch godzinach już podwyższony (bo mój wynosi 25). Co to oznacza? Czy w takim razie moje OB jest prawidłowe czy nie? Pozdrawiam< Ilona K.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć badanie i udać się do lekarza rodzinnego,. A czy ma Pani jakieś objawy?