Wynik badania poziomu PDW i glukozy

Witam serdecznie mam pytanie co do wyniku badań przy PDW mam strzałę do góry jego wynik to 69,6 co to oznacza? i przy glukozie to samo jej wynik to 6,8 Dziękuję za odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poziom glukozy jest podwyższony. Wskazane jest wykonanie badań w kierunku cukrzycy. Izolowany podwyższony poziom PDW nie powinien być powodem do niepokoju.