Wynik badania poziomu progesteronu w 23-dniu cyklu

Witam! Mamy pytanie w 23 dc wykonałam badania prolaktyny i progesteronu. Wyniki prolaktyna 21,2 ng/ml, progesteron 13,2 ng/ml. Od 15 dc biorę Duphaston, czy na podstawie tych wyników można założyć, że udało się zajść w ciążę? Czy wartości są właściwe ku temu? Wiem, że jeszcze za wcześnie na testy i chciałam zapytać jak to wygląda, czy jest chociaż szansa przy takich wynikach.

Te wyniki nie mówią czy jest ciąża. Wykazują, że nie choruje Pani na hyperprolaktynemię oraz ma wydolną II fazę cyklu czyli ma owulację. Duphaston jest t absolutnie niepotrzebny.