Wynik badania prenatalnego USG w 20 tygodniu ciąży

wiatm, Na badaniu prenatalnym usg 20 tydz.wyszły ogniska hyperehogeniczne. czym one są?pozatym wszystko w normie. na badaniu prenetalnym usg w 11 tyg.również wszystko wyszło ok. w rozpoznaniu pisze wad rozwojowych nie stwierdza się. czy ogniska są powodem do zmartwienia i czy świadczy to o upośledzniu czy też innej chorobie?wynik badania jest ok ale jednak one są i są powodem mojego niepokoju. pozdrawiam

Witam. Niestety nie potrafię zinterpretować takiego badania bez wglądu w zapis usg. Proszę zwrócić się do lekarza który wykonywał badanie.