Wynik badania prenatalnego w 15 tygodniu ciąży

Witam jestem w 15 tygodniu ciąży, miałam robione badania prenatalne chciałabym zapytać o możliwość interpretacji wynków: PAPP-A (KRYPTOR) 3,13IU/l HCG Wolna podjednostka beta (KRYPTOR) 45,41IU/ Będe wdzięczna za szybką odpowiedz nie ukrywam , że sie strasznie tym denerwuje:/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić specjalista ginekolog w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.