Wynik badania przeciwciał p-jądrowych po poronieniu

Witam odebrałam wyniki P ciała p.jadrowe i cytoplazmat.(ANA) (ICD-9: O21) Przeciwciała ANA (IIF) GRANICZNY Metoda immunofluorescencji posredniej (IIF) z u¿yciem substratów komórek HEp-2 i watroby małpy, w klasie IgG, STWIERDZONO obecnosc przeciwciał przeciwjadrowych o typie swiecenia ziarnistym, w mianie 1:100.Proszę o wyjaśnienie wyniku ,co może mi dolegać i gdzie moge sie udać po ewentualne leczenie.Dodam, że jestem po poronieniu.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy były wykonywane przeciwciała antyfosfolipidowe? Proponuje udać się do lekarza ginekologa lub hematologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.