Wynik badania przełyku i żołądka

Witam.Prosił bym o interpretację opisu wyniku. Przełyk endoskopowo bez zmian. Wpust niesprawny.Linia Z położona prawidłowo na górnej granicy fałdów żołądkowych bpozazebiana z dwoma wypustkami. Żołądek o prawidłowej perystatce zawiera na czczo przejrzystą wydzielinę śluzową. Śluzówki żołądka prawidłowa. Fałdy bprawidlowe. Odzwiernik sprawny.Opuszkami i dalsza część dwunastnicy w normie.Test ureazowy dodatni

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazuje na zakażenie bakterią H.pylori oraz na chorobę refluksową przełyku. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.