Wynik badania pulsoksymetrem 59-letniej osoby do analizy

Pulsoksymetr - mam 59 lat otrzymałam wynik puls 87, wysycenie tlenem 95,51, st. objętości komora/aorta 4,4, zastawka aorty 3, indeks pulsacji 2,09, indeks k1/k2 komora/aorta 1,01, dynamika arterii 38,99. Bardzo proszę o odpowiedź czy wynik ten jest prawidłowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie pulsoksymetru można jedynie ocenić tętno i wyście tłem hemoglobiny. Resztę wyników należy wykonać dodatkowe badania. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.