Wynik badania radiologicznego głowy

Witam moje pytanie to Niewidoczne światło przepływu końcowego odcinka prawej T kręgowej. w badaniu radiologicznym głowy i czy moze to byc niebezpieczne? prosze o odpowiedz

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem zlecającym wykonanie badania / neurologiem. Brak przepływu w t. kręgowej prawej może być spowodowany zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa lub miażdżycą i powodować objawy przejściowego niedokrwienia mózgu (bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, równowagi) a w przyszłości być przyczyną udaru niedokrwiennego.

Nie widoczne nie oznacza ,ze go nie ma .Prosze jednak w tym celu porozmawiać z lekarzem aby obejrzał wynik i odpowiedział na Pani pytanie .