Wynik badania radiologicznego klatki piersiowej do analizy

Proszę o inf. na temat wyniku badania radiologicznego: Sylwetka serca konfiguracji aortalnej, powiększona w wymiarze poprzecznym.Aorta w całości poszerzona. Czy moge czekać w kolejce ZOZ do kwietnia czy powinieniem niezwłocznie zgłosić się do lekarza.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie są Pańskie objawy i wyniki pozostałych badań (morfologia krwi i EKG), a to od nich zależy możliwość czekania.