Wynik badania radiologicznego kręgosłupa

witam,odebralam dzis wynik badania radiologiczneo mam 53 lata,oto opis :zwezenie przestrzeni miedzykregwej L4-L5 ze zmianami zwyrodnieniowymi w trzonach przylegajacych kregow.Na poziomach L1-L2 i L4-L5 widoczne sa centralno-paramedialne wypuklinu krazkow międzykregowych na okolo 4 mm do kanału kregowego i zachyłkow bocznych z modelowaniem worka oponowego i zwezeniem otworow miedzkregowych obustronnie.dziekuje za odpowiedz

Witam serdecznie. Sugerowałabym aby skonsultować wynik z neurochirurgiem gdyż możliwe iż konieczny będzie zabieg operacyjny. Modelowanie i ucisk na struktury nerwowe może dawać silnie wyrażone dolegliwości bólowe oraz mrowienie i drętwienia.