Wynik badania radiologicznego przewodu pokarmowego 62-letniej osoby do analizy

proszę o pomoc w diagnoze- mierna ilość wolnego płynu w jamie o trzewnej, najwiecej wokół siedziony- warstwa do 14mm i w miednicy. jelito grube poszerzone do 70mm, cienkie 34mm, wypełnione płynem, z poziomami płynu. w lewym dole biodrowym, na pograniczu zstępnicy i esicy widoczny jest hyperdensyjny obszar 56x70mm może odpowiadać zmianie guzowatej. przy jej tylnej powierzchni częściowo odgraniczony obszar 35x14mm moze odpowiadać pakietowi węzłowemu. obszary mają nierówne zarysy.poza tym w normie

Witam serdecznie,

Wskazana jest u Pana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub Pana lekarzem rodzinnym w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.