Wynik badania radiologicznego ucha do analizy

Badanie wykonano bez podania środka kontrastowego. Przewody słuchowe zewnętrzne prawidłowo powietrzne. Komórki wyrostków sutkowych z widocznymi zgrubieniami błony śluzowej , częściowo bezpowietrzne obustronnie. Zgrubienia błony śluzowej widoczne w uszach środkowych obustronnie z możliwym drobnym wyciągnięciem kosteczek słuchowych zwłaszcza po stronie prawej. Przewody słuchowe wewnętrzne nieposzerzone , symetryczne .

Sam opisuję TK uszum.Ale dając wiarę opisowi masz od dzieciństwa problemy ze stanami apalnymi uszu srodkowych. Moze nie usuniety w porę trzeci migdałek, chore zatoki? Nie wiem nie widzę Cię i nie znam pełnego wywiadu chorobowego.