Wynik badania rezonansem magnetycznym po zabiegu zębiaka szczęki

Witam nie wiem co to jest , mialam rezonans kregoslupa szyjnego dopisana zostala wiadomosc cytuje ,, W topografii migdalka gardlowego grubosc tkanki imfatycznej wynosi okolo 11 mm a jestem po operacji zebiaka zlozonego szczeki strony lewej ktora byla 3 lata temu , czy to ma jakis zwiazek Z gory dziekuje za odpowiedz . Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania może wskazywać na nieprawidłowości w obrębie struktur migdałka gardłowego. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.