Wynik badania rezonansu magnetycznego 37-letniej osoby do analizy

prosze o zdiagnozowanie wyniku rezonansu... poziome polozenie kosci krzyzowej.dehydratacja krazkow miedzukregowych L3/L4 , L4/L5 , L5/S1 ze zwezeniem przestrzeni miedzykregowej L5/S1.na poziomie L3/L4 tylna centralna wypuklina krazka miedzykregowego z uciskiem przedniej sciany worka oponowego. na poziomie L4/L5 tylna centralnie lateralizujaca przepuklina krazka miedzykregowego z uciskiem przedniej sciany worka oponowego i modelowania przedniego korzenia nerwowego w zachylku bocznym.CDN

Witam serdecznie,

Wynik badania może świadczyć o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii.
wskazana jest u Pana konsultacja z lekarzem neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.