Wynik badania rezonansu magnetycznego kręgosłupa a konieczność zabiegu

Badanie rezonansu magnetycznego kręg.Zmiany zwyrodnieniowe krążków mk na poziomie L1-L2,L4-L5 i L5--S1 z obniżeniem ich sygnału(dehydratacja)i wysokosci.Na poz.L1-L2centralno-lewoboczne uwypuklenie krążka mk.z modelowaniemworka oponowego,L4-L5 szerokopodstawne uwypuklenie krązka mk,z model.wor.opon.L5-S1cent-praw.uwupuklenie krążka mk.z model.worka opon.ze spłyceniem pr.otworu mk.na tym poziomie nie równy zarys bl.granicznych i zm.zwyr.trzonów o typ.tłusz.czy powinnam zgodzić się na zabieg?

Jeżeli sa objawy utrudniające normalne funkcjonowanie i prace miko leczenia zachowawczego należy operować

Witam, decyduje stan neurologiczny chorego, analiza obrazów a nie subiektywnego opisu, skąd jest chory>??