Wynik badania RTG klatki piersiowej 84-latki do analizy

Witam. Moja babcia(84 lata) miala RTG kl. piersiowej. Proszę o interpretacje wyników Płuca bez zmian ogniskowych, wnęki o wzmożonym rysunku naczyniowo - oskrzelowym. Zwapnienia w opłucnej szczytów obustronnie. Przepona gładko zarysowana. Zwapnienia w łuku aorty. Sylwetka serca w normie. Kąty przeponowo - żebrowe wolne. Skierowanie od lekarza internisty w związku z powtarzającym się kaszlem

Prosze z wynikami zglosic sie do lekarza zlecajacego powyzsze badania celem ich interpretacji. Portal nie sluzy do tego, ani do stawiania rozpoznan ani do przeprowadzania diagnostyki.