Wynik badania RTG klatki piersiowej z opisem w normie

Dzień dobry! Na wyniku badania RTG klatki piersiowej mam krótki lakoniczny zapis: Płuca wnęki, serce - w normie. Wizyta u lekarza za kilka tygodni. Czy mam się martwić???

Witam

Z przedstawionego opisu dosc jednoznacznie wynika, ze opisujacy zdjecie RTG radiolog nie stwierdzil obecnosci zadnej patologii, a zatem nie ma pwoodu do niepokoju.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga