Wynik badania RTG kręgosłupa 38-letniej osoby do analizy

Witam, proszę o interpretację wyniku badania rtg kręg L-S. Zniesiona fizjologiczna lordoza lędźwiowa , zaznaczona rotacja kręgów, wysokość trzonów I szerokość przestrzeni m-k prawidłowa. Początkowe zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa lędźwiowego. Odczuwam od wielu lat ból w okolicach lędźwi , w ostatnim czasie się on jeszcze nasiliły,zastanawiam się czy kwalifikuje się do zabiegów rehabilitacyjnych z takimi wynikami.Z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że rehabilitacja jest wskazana. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.