Wynik badania RTG płuc 39-letniej osoby do analizy

witam mam rtg płuc .w opisie wyszło;pasmowate zacienienia poniżej wnęk płucnych ,przy zgodnych danych klinicznych-mogące mieć charakter zapalny.prosze o szybką odpowiedz dodam że mam 39lat i nie chorowałam na zapalenie płuc

Piotr Pilarski

Możliwe, że Pani nie zauważyła, że jest chora. Takie zmiany często opisuje się po zapaleniu. Nie ma powodu do obaw.

Pozdrawiam.