Wynik badania RTG płuc 39-letniej osoby do analizy
witam mam rtg płuc .w opisie wyszło;pasmowate zacienienia poniżej wnęk płucnych ,przy zgodnych danych klinicznych-mogące mieć charakter zapalny.prosze o szybką odpowiedz dodam że mam 39lat i nie chorowałam na zapalenie płuc

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Możliwe, że Pani nie zauważyła, że jest chora. Takie zmiany często opisuje się po zapaleniu. Nie ma powodu do obaw.
Pozdrawiam.