Wynik badania RTG płuc 57-latki

bardzo proszę o wynik mojego badania RTG płuc, bardzo się martwię.TREŚĆ przepona lewa wolna,prawa zrostowo zaciągnięta, nie można wykluczyć śladowej ilości płynu

witam,
wynik RTG może wskazywać na proces zapalny (najpewniej przebyty) w obrębie płata dolnego prawego płuca który spowodował zrosty z przeponą.

Konieczna jednak będzie opinia lekarza prowadzącego Panią, który zna Pani przypadek całościowo i może odnieść się do wyniku