Wynik badania RTG płuc u 6-latki
WYNIK BADANIA RTG DZIECKO 6 LAT. Jamy opłucnowe wolne. Miąższ płucny bez patologicznych zagęszczeń. Serce niepowiększone. Aorta w normie. Szersze wnęki obustronnie - węzłowe ? Proszę o wyjaśnienie ostatniego wyniku. z góry dziękuję

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Bez objawów na podatwie samego opisu (i to bez zdjęcia) takie informacje nic nie nie mówią i mogą oznaczać wiele rzeczy. Podejrzewam że jest to poprostu związane z infekcją.