Wynik badania RTG stopy

dzień dobry mam pytanie odnośnie wyniku rtg stopy, czy wymagane jest jakieś leczenie:cechy stopy poprzecznie płaskiej:wachlarzowate ustawienie kości śródstopia, szpotawe ustawienie I kośći śródstopia i koślawe palucha, zaznaczone zmiany typowo zlokalizowane w I stawie srodstopno-paliczkowym, gł. pod postacią wzmożenia podchrzęstnej sklerotyzacji i niewielkiego przewężenia szpary stawowej. Dziękuje za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

W celu postawienia odpowiedniej diagnozy i wiązanie z nią odpowiednie leczenie konieczne jest badanie lekarskie. Ortopeda na podstawie badania oraz RTG stopy będzie mógł zalecić odpowiednie postępowanie. Być może konieczna będzie rehabilitacja lecznicza.