Wynik badania scyntygraficznego 57-letniej osoby do analizy

W WYKONANYM BADANIU SCYNTYGRAFICZNYM W SPOCZYNKU STWIERDZONO BARDZO ZNACZNY UBYTEK PERFUZJI PRZYLEGŁEJ DO ŚCIANY DOLNEJ KONIUSZKA.NIEZNACZNE UPOŚLEDZENIE PERFUZJI ŚCIANY DOLNOBOCZNEJ NIEZNACZNE UPOŚLEDZENIE PERFUZJI ŚCIANY PRZEDNIEJ EF LV=69 EDV+72ml;esv+22ml obliczono za pomocą programuQGS CZY TO COŚ POWAŻNEGO 5 LAT TEMU MIAŁAM ZAWAŁ WSTAWIONO 2 STENTY KTÓRE PRAKTYCZNIE SĄ ZAMKNIĘTE ZROBIŁ MI SIĘ OBIEG OBOCZNY

Lek. Tomasz Budlewski

Ubytek perfuzji może oznaczać bliznę po przebytym zawale serca. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Na podstawie badania scyntygraficznego oraz innych danych dostępnych z poprzednich hospitalizacji/badań będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.