Wynik badania tarczycy 40-latki do analizy

Płat prawy Nieliczne, Normotypowe komórki pęcherzykowe tarczycy i zagęszczony koloid Lewy płat, Normotypowe komórki pęcherzykowe tarczycy rozproszone, w grupach i jednym płacie oraz płyn białkowo- koloidowy (zmiana łagodna) Co oznacza ten wynik

Prosze zglosic siw do lekarza zlecajacego badanie celem jego interpretacji. Portal nie sluzy stawianiu rozpoznan i nie zastepuje wizyty u lekarza. tym bardziej bez znajomosci historii choroby pacjenta i danego przypadku.