Wynik badania tarczycy i ślinianek podżuchwowych

prosze o interpretacje do wynikow tarczycy ślinianki podzuchwowe i przyuszne podobnej wielkosci w przyusznych obustronnie w dolnych biegunach hipoechogenne owalne obszary dł do8mm-wezly wewnatrzsliniankowe.ponizej kątów żuchwy obustronnie pojedyncze owalne węzły chlonne dł19,5mm pozostale do11mm w sliniance podjezykowej prawej hipoechogenny obszar o przekroju 8mm do oceny kontrolnej

Lek. Krzysztof Szmyt

Konieczna jest interpretacja przez lekarza prowadzącego, ktory odniesie wynik do stanu klinicznego. Wynik wskazuje na powiększenie węzłów chłonnych. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

węzły są powiekszone. Konieczne jest kontrolne za 2-4 miesiące.

Pozdrawiam.