Wynik badania testosteronu u 62-latka

W kwietniu 2014 zrobiłem badanie krwi które wykazało poziom testosteronu icd 9:0412,530;, po 3 m-cach brania tabletek undestor testocaps poziom testosteronu w październiku 2014 r. obniżył się i wynosi 1,640. Ponadto inny wskaxnik w wyniku badan w październiku 2014 r LH/icd- 9, L67 wyniósł: 0,60. Badania te robiłem w zw. z niedoczynnością przysadki mózgowej/ zanikającej wusok. 1 mmm/ . Czy są obawy do niepokoju. Czy wymaga to wizyty w specjalistycznej placówce medycznej. Mam 62 lata.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik ten powinien być interpretowany przez lekarza zlecajacego badanie.