Wynik badania TK aorty brzusznej

Witam.Mam pytanie do chirurga naczyniowego.Wynik badania TK aorta brzuszna.Tętniaka dystylnego odc aorty brzusznej,tętniak widoczny na dług. około 86mm.Tętniak zaczyna się okolo 25mm poniżej odejścia lewej tętnicy nerkowej.Średnica światła tętniaka ok.48mm,worka tętniaka ok.58mm.Obie tętnice biodrowe średnica okolo 14mm.Pień trzewny,tętnica krezkowa górna i dolna jak również nerkowe niezmienione.Prosze o opinie czy już czas na operację.Mam 65 lat.Pozdrawiam

Witam serdecznie,

To pytanie należy zadać chirurgowi w gabinecie, który na podstawie badania fizykalnego, objawów oraz wyników badań dodatkowych, ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.