Wynik badania TK aorty, jamy brzusznej i kręgosłupa

Witam, w badaniu TK mam m.in.: Drobna blaszka miażdżycowa w łuku aorty. W nerce lewej okrągława zmiana hypodensyjna w wym. 5mm - uwzględnić torbiel korową. W rejonie dolnego bieguna śledziony od tyłu widoczna okrągława zmiana miękkotkankowa o wym. 6mm, mogąca odpowiadać śledzionie dodatkowej. Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze kręgosłupa Th, widoczne lokalne guzkowate wpuklenia blaszek granicznych kręgów piersiowych o wyglądzie guzków Schmorla- uwzgędnić przebytą chorobę Scheuermanna.Proszę o pomoc

Opis TK zdrowego 534 latka, pogratulować, ale oczywiście jest to badanie dodatkowe, i mimo prawidłowych wartości, moga być inne dolegliwości czy schorzenia. Kregosłup warto gimnastykować