Wynik badania TK głowy 31-latka do analizy
Witam. Otrzymalem wynik TK z opisem ktory brzmi. Niejednorodna masa patologiczna ok. 69x55x45mm obejmująca migdalek podniebny wypelnia calkowicie zatoke klinowa oraz powoduje destrukcje kostna mostu oraz dolnej sciany zatoki kliniwej. Podejrzenie przechodzenia masy do jamy czaszki. Prosze o podpowiedz w dalszej diagnozie badz leczeniu. Czy jestem zmuszony do operacji? Pozsrawiam.

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Ciężko powiedzieć czym jest ta masa. Najprawdopodobniej operacja jest nieunikniona, później po badaniu histopatologicznym będzie można określić dalsze postępowanie. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam.