Wynik badania TK głowy u 22-latka

Witam. Mam 22lata i w sierpniu poddałam się badaniu TK głowy ze względu na uporczywe bóle głowy których nie zaklasyfikowano jako migrenowe. Stwierdzono zaniki korowe w wysokich partiach obu płatów ciemieniowych nieadekwatne do wieku oraz poszerzenie przestrzeni podpajęczynówkowych na sklepistościach mózgowia. Jedyna odpowiedz jaką znalazłam to oznaki starzenia ale w moim wieku? Dodam iż nie jestem najzdrowszą osobą świata. Proszę o wyjaśnienie. Zdjęcia badania mogę przesłać mailowo.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Zmiany opisane w TK wymagają dodatkowych badań w celu ich potwierdzenia i znalezienia przyczyny takiego stanu. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.