Wynik badania TK jamy brzusznej 39-letniej osoby do analizy

Witam serdecznie, proszę o pomoc w interpretacji wyniku TK jamy brzusznej kontrastem: Tomografia Komputerowa Jamy Brzusznej z kontrastem (Ultravist 100ml) Wątroba jednorodna, niepowiększona bez cech cholestazy. Pęcherzyk żółciowy cienkościenny bez złogów. Trzustka niepowiększona. W głowie trzustki wydziela się zmiana ogniskowa wielkości do 16mm o gęstościach nie większych niż 10HU, nie ulegająca wzmocnieniu kontrastowemu. Przewód Wirsunga nieposzerzony. PŻW nieposzerzony. Tkanka tłuszczowa w ot

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety powyższy opis nie jest skończony. Co do zmiany konieczne jest rozszerzenie badań lub poznanie reszty opisu TK. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.